top of page

Naše značky

Hello

twinset_twinsetmilano_positive_rgb.png

Twinset Milano

Značka TWINSET nabízí kolekce total looku. Charakteristickým je trendy a romantický styl, spojení ženského půvabu a sebevědomé elegance, diskrétní smyslnosti a krejčovského umu. Obchody Twinset se nacházejí ve 40 zemích po celém světě. Značka v současné době prožívá velký a rychlý rozvoj nejen v České republice a na Slovensku.

Flag ship store

+420 224 241 067

Železná 22, 110 00 Praha

43de5079-9fdd-4c9c-885d-8ef7c104dfce-at800.jpg
y0030  y0182   Y0031 (29)_edited_edited.jpg

Hello

logo-souvenir-stella.png

Souvenir Clubbing

Italská značka Souvenir vytváří dámské kolekce od r. 2011. V několika málo letech zaznamenala exponenciální růst a je tak připravena proniknout na další evropské trhy.

Obléká zejména aktivní ženy, které nejsou extrémně mladé, ale které se i v každodenních situacích chtějí cítit výjimečně a berou život s nadhledem. Kolekce jsou různorodé v materiálech i barvách tak, aby byly lehce kombinovatelné v rámci vlastního stylu.

Hello

Hello

RR_Logo_Basis_black.JPG

Raffaello Rossi

Odpovědnost, poctivost, rozvoj, úspěch, ocenění a udržitelnost - to jsou hodnoty německé společnosti Schera, ke které značka Raffaello Rossi patří, a podle kterých pracuje rodina majitelů společně se svými více než 90 zaměstnanci.

To vše pocítíte společně v každých jednotlivých kalhotách, které inspirují mnoho žen svým smyslem pro detail a znovu a znovu zapůsobí svou vynikající kvalitou a střihem.

RR_FS23_Medina_2056_9078_235_02_edited.jpg
Lookbook SS23 TECNICO PAGINE SINGOLE WEB.jpg
vicolo.png

Vicolo

Inovativní design, současný charakter, nenucená elegance.

To je VICOLO, italská značka, která začínala již v roce 1968 s výrobou úpletů a od té doby se nezastavila.

Nyní nabízí kromě ucelené sezónní kolekce každý týden nové modely pro jedinečné kombinace v souladu s nejaktuálnějšími trendy.

Beaumont-black.png

Hello

Elegantní propracovanost se setkává s přízemním myšlením Holanďanky. Beaumont zkoumá tenkou hranici mezi krásným designem a funkčností. Vdechuje nový život termínu „smart casual“. Původně designová značka svrchního oblečení Beaumont nyní nabízí kompletní kolekci  životního stylu pro sebevědomé ženy.

bottom of page