top of page

NAŠE ZNAČKY

NECHTE SE UNÉST ŠARMEM NAŠÍ NOSITELNÉ MÓDY

Značka TWINSET nabízí kolekce total looku. Charakteristickým je trendy a romantický styl, spojení ženského půvabu a sebevědomé elegance, diskrétní smyslnosti a krejčovského umu.

Obchody Twinset se nacházejí ve 40 zemích po celém světě.
Značka v současné době prožívá velký a rychlý rozvoj nejen v České republice a na Slovensku.

 

Twinset

FLAG-SHIP STORE PRAHA

  • Instagram
  • Facebook

Železná 22, 110 00 Praha, CZ

FLAG-SHIP STORE BRATISLAVA

  • Facebook

Pribinova 8, 811 09 Bratislava, SR

FLAG-SHIP STORE PRAHA
  • Instagram
  • Facebook

+420 224 241 067

Železná 22, Praha 1

FLAG-SHIP STORE PRAHA
  • Instagram
  • Facebook

Železná 22, Praha 1

+420 224 241 067

Objemy a siluety hrají ve světě MEIMEIJ hlavní roli.​

Esence značky spočívá v ženské a současné estetice, která je vyjádřena v téměř architektonických objemech a tesaných siluetách, zjemněných romantickými detaily a rafinovaným zpracováním.​

Značka MEIMEIJ obléká ženu do její přirozené mnohotvárnosti, která je současná, ženská a má městskou povahu.

Meimeij

Odpovědnost, poctivost, rozvoj, úspěch, ocenění a udržitelnost - to jsou hodnoty německé společnosti Schera, ke které značka Raffaello Rossi patří,

a podle kterých pracuje rodina majitelů společně se svými více než 90 zaměstnanci.

To vše pocítíte společně v každých jednotlivých kalhotách, které inspirují mnoho žen svým smyslem pro detail a znovu a znovu zapůsobí svou vynikající kvalitou a střihem.

Raffaello Rossi

Elegantní propracovanost se setkává se střízlivým smýšlením Holanďanky. Beaumont zkoumá tenkou hranici mezi krásným designem a funkčností.

Vdechuje nový život termínu „smart casual“.

Původně designová značka svrchního oblečení Beaumont nyní nabízí kompletní kolekci  životního stylu pro sebevědomé ženy.

Beaumont

Italská značka Souvenir vytváří dámské kolekce od r. 2011. V několika málo letech zaznamenala exponenciální růst a je tak připravena proniknout na další evropské trhy.

Obléká zejména aktivní ženy, které nejsou extrémně mladé, ale které se i v každodenních situacích chtějí cítit výjimečně a berou život s nadhledem. Kolekce jsou různorodé v materiálech i barvách tak, aby byly lehce kombinovatelné v rámci vlastního stylu.

Souvenir

Inovativní design, současný charakter, nenucená elegance.

To je VICOLO, italská značka, která začínala již v roce 1968 s výrobou úpletů a od té doby se nezastavila.​

Nyní nabízí kromě ucelené sezónní kolekce každý týden nové modely pro jedinečné kombinace v souladu s nejaktuálnějšími trendy.

Vicolo

Projekt Murizari se zrodil po několikaletém průzkumu tradičního italského obuvnictví a nyní přichází s výběrem výhradně ručně vyrobených produktů, které se vyznačují nadčasovostí, jedinečným zpracováním s důrazem na detaily a použitím materiálů nejvyšší kvality. Pečlivé zpracování a důsledné použití materiálů a barev se snoubí v nápaditém designu, v kolekcích, které si hrají s kontrasty, aniž by rezignovaly na eleganci a pohodlí. Široký výběr velikostí doplňuje výjimečnou a ojedinělou nabídku obuvi.

Murizari

FLAG-SHIP STORE PRAHA
  • Instagram
  • Facebook

U Prašné brány 3, Praha

Po více než 20 letech činnosti věnovaných zrodu a rozvoji módních značek byla v roce 2011 založena společnost F&M Brothers jako všestranná podnikatelská entita, která dala vzniknout svojí vlastní značce Blubianco.

Společnost začala novou cestu směrem k větší produktivitě tím, že se zaměřila na zkoumání historických dílen řemeslníků v Toskánsku a Benátkách, s poukazem na kvalitu a dokonalost charakteristickou pro výrobky pocházející z Itálie. V důsledku tohoto úsilí vznikla kolekce, která se neustále vyvíjí s každou sezónou, aby dosáhla komplexního designu složeného z prvotřídních kousků.

Blubianco

Naše značky

bottom of page