top of page

Naše značky

Hello

twinset_twinsetmilano_positive_rgb.png

Twinset Milano

Značka TWINSET nabízí kolekce total looku. Charakteristickým je trendy a romantický styl, spojení ženského půvabu a sebevědomé elegance, diskrétní smyslnosti a krejčovského umu. Obchody Twinset se nacházejí ve 40 zemích po celém světě. Značka v současné době prožívá velký a rychlý rozvoj nejen v České republice a na Slovensku.

Flag ship store

+420 224 241 067

Železná 22, 110 00 Praha

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2
23B_MON1992 (1)_edited.jpg
y0030  y0182   Y0031 (29)_edited_edited.jpg

Hello

logo-souvenir-stella.png

Souvenir Clubbing

Italská značka Souvenir vytváří dámské kolekce od r. 2011. V několika málo letech zaznamenala exponenciální růst a je tak připravena proniknout na další evropské trhy.

Obléká zejména aktivní ženy, které nejsou extrémně mladé, ale které se i v každodenních situacích chtějí cítit výjimečně a berou život s nadhledem. Kolekce jsou různorodé v materiálech i barvách tak, aby byly lehce kombinovatelné v rámci vlastního stylu.

Hello

Hello

RR_Logo_Basis_black.JPG

Raffaello Rossi

Odpovědnost, poctivost, rozvoj, úspěch, ocenění a udržitelnost - to jsou hodnoty německé společnosti Schera, ke které značka Raffaello Rossi patří, a podle kterých pracuje rodina majitelů společně se svými více než 90 zaměstnanci.

To vše pocítíte společně v každých jednotlivých kalhotách, které inspirují mnoho žen svým smyslem pro detail a znovu a znovu zapůsobí svou vynikající kvalitou a střihem.

RR_FS23_Medina_2056_9078_235_02_edited.jpg
Lookbook SS23 TECNICO PAGINE SINGOLE WEB.jpg
vicolo.png

Vicolo

Inovativní design, současný charakter, nenucená elegance.

To je VICOLO, italská značka, která začínala již v roce 1968 s výrobou úpletů a od té doby se nezastavila.

Nyní nabízí kromě ucelené sezónní kolekce každý týden nové modely pro jedinečné kombinace v souladu s nejaktuálnějšími trendy.

bottom of page