top of page

MaxPraga, založená v roce 1997, se vyprofilovala jako exkluzivní agent a franšízový partner pro renomovanou italskou módní značku haute couture, Max Mara. V současné době společnost působí v České republice a na Slovensku jako hlavní franšízant, agentura a distribuční partner pro mnoho značek spojených se skupinou Max Mara Fashion Group.

Mezi lety 1999 a 2017 bylo otevřeno několik značkových butiků skupiny Max Mara Fashion Group v hlavním městě České republiky, představujících monobrandové obchody Weekend Max Mara, Marella a Marina Rinaldi.

V roce 2019 byl otevřen monobrandový butik Max Mara v Bratislavě.


Další informace naleznete na webové stránce www.maxpraga.cz.

Historie

V MaxPraga je naší misí přinést do České republiky a na Slovensko nadčasovou eleganci a současné trendy skupiny Max Mara Fashion Group. Během let naše oddanost této misi vedla k získání rozsáhlého portfolia značek, včetně Max Mara, Marella, Marina Rinaldi a Weekend Max Mara, všech prestižních členů skupiny Max Mara Fashion Group.

Mise

Rovněž jsme rozšířili naše služby tak, aby zahrnovaly řešení pro řízení obchodů třetích stran, využívajících našich letitých zkušeností a odborných znalostí v módním průmyslu.

ZNAČKY MAXPRAGA
bottom of page