top of page

VÝHODY ČLENSTVÍ

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Jak se stát členem klubu?

Členem věrnostního programu se může stát pouze fyzická osoba. Při nákupu jakéhokoliv zboží vyplníte registrační formulář. Poté se Vám začnou na klubové konto načítat všechny Vaše nákupy. Každý z nich Vás posune blíže k získání slevy.

Dle preference našich klientek jsme připravili členství bez členské karty.

Pro snadnou identifikaci v případě, že jste u nás zaregistrovaná, stačí v butiku TWINSET společnosti Elite Mode s.r.o. sdělit u pokladny Vaše jméno nebo registrační číslo, které Vám bylo přiděleno.

Při změně osobních údajů volejte +420 224 221 587 nebo pište na: info@elitemode.cz

Nakupujete a body se Vám načítají

Při každém nákupu v prodejně TWINSET společnosti Elite Mode s.r.o. v Praze (Železná 22, Praha 1) sdělíte u pokladny své jméno a personál prodejny Vám zaregistruje nákupy na Váš zákaznický účet. Všechny se Vám načítají na jedno konto.

Věrnostní slevu využíváte minimálně jeden celý rok

Když dosáhne celková suma na Vašem klubovém kontě částky 50.000,-Kč, získáváte slevu 5 %, která je uplatnitelná při následujícím nákupu a platná po dobu celého následujícího kalendářního roku. Po dosažení kumulované hodnoty 100.000,- Kč, započítávané v daném kalendářním roce, dostáváte automaticky slevu 10 % uplatnitelnou při následujícím nákupu a platnou po dobu celého následujícího kalendářního roku.

Sleva trvá, pokud klientka i v následujícím roce dosáhne požadovaného limitu.V opačném případě sleva zaniká. Informaci o aktuálním stavu účtu Vám poskytne personál v našich prodejnách.

Klubová sleva platí na veškeré nezlevněné zboží v obchodě TWINSET společnosti Elite Mode s.r.o. Na zlevněné zboží není poskytována další sleva. Tyto nákupy jsou nicméně načítány na konto člena klubu a pomáhají tak k získání klubové slevy na nezlevněné zboží.

Zákaznické konto a získaná věrnostní sleva jsou nepřenosné.

Další výhody členství

Kromě pravidelné informovanosti o novinkách, přednostních sezónních slevách, speciálních a společenských akcích organizovaných společností
Elite Mode s.r.o. máte možnost využít např. extra otevírací dobu, doručení nakoupeného zboží kurýrní službou, krejčovské úpravy na u nás zakoupené oděvy atd.

Jako poděkování za Vaše členství, máme pro Vás také narozeninový voucher v hodnotě 1.000,- Kč, který můžete uplatnit v našem butiku v den Vašich narozenin nebo ve dvou následujících dnech.

Prodejna Elite Mode s.r.o.:

TWINSET

Železná 22, Praha 1, 110 00, Česká republika,
tel.:+420 224 241 067, email: twinset@elitemode.cz

bottom of page