top of page

Elite Mode byla založena v roce 2011 jako hlavní franšízový partner pro značku TWINSET Milano. Od té doby se dynamicky rozvíjela, zejména v posledních dvou letech rozšířila svoje portfolio značek a spoluprací. Během tohoto období růstu, kdy společnost získala více než 100 B2B klientů na území České republiky a Slovenska, se věnovala pečlivému kurátorství různorodého spektra módních značek, vždy s důrazem na přinášení čerstvých, trendy a atraktivních produktů na trh.

Díky svému závazku k inovacím a excelenci Elite Mode stále posouvá hranice módy, neustále hledá nové trendy a příležitosti, jak zůstat krok před konkurencí. Ať už jde o představení nových značek, kterými jsou například Beaumont, Meimeij, Vicolo a další, nebo rozšíření těch stávajících, zůstává společnost pevně zavázána dodávat svým náročným zákazníkům jedinečné zážitky.

Historie

O NÁS

Naše vize spočívá v tom být přední destinací pro módní nadšence a zdrojem inspirace pro styl a eleganci na slovenském a českém trhu.

Snažíme se vytvořit trvalý dojem na módní scéně, nastavovat trendy a překračovat očekávání zákazníků.

Zavazujeme se k pravidelnému poskytování výjimečné hodnoty a výjimečného servisu našim zákazníkům.

Vize a mise

Naše mise spočívá v poskytování podpory společnostem s cílem úspěchu v jejich tržním segmentu. Jsme aktivně zapojeni do propagace a rozvoje našich značek.
Věříme, že dlouhodobý a úspěšný obchodní vztah je postaven na hodnotách jako jsou čestnost, transparentnost, otevřenost a spolehlivost. S tímto pevným přesvědčením v srdci se zaměřujeme na poskytování komplexní podpory našim obchodním partnerům v oblasti více značek a franšízingu.

PŘIDEJTE SE K NÁM A POVZNESTE VÁŠ MÓDNÍ BYZNYS NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

Naše značky

bottom of page